Proces Realizacji

a

Projekt

Najważniejszy z etapów w procesie produkcji mebli, ponieważ określa każdą następną czynność produkcyjną. Przygotowanie projektu wymaga dokładnego wymiarowania pomieszczenia wraz z rozmieszczeniem sprzętu AGD według istniejących przyłączeń wodnych i energetycznych. Na tym etapie, podczas wspólnych rozmów z klientem, każdy element nabiera kształtów i wymiarów. Powstały projekt jest bazą do specyfikacji technicznej, na podstawie której będą wykonywane kolejne czynności produkcyjne.

Akceptacja projektu i złożenie zamówienia

Na podstawie wykonanego projektu powstaje wycena, która uwzględnia dobór materiałów, z których mają zostać wykonane meble oraz montaż. Wycena zostaje przedstawiona dla klienta, a po jej akceptacji możemy przystąpić do produkcji Twoich wymarzonych mebli.

a
a

Produkcja

W zależności od od wielkości projektu etap produkcji trwa od 7 do 30 dni. Końcowym etapem produkcji jest sprawdzenie jakości wykonanych prac w odniesieniu do projektu oraz umówienie terminu dostawy i montażu mebli u klienta

Dostawa i Montaż

Ostatnim najbardziej wymagającym i precyzyjnym etapem realizacji projektu jest właśnie montaż mebli. Poszczególne elementy mebli są składane ze sobą za pomocą okuć oraz prowadnic, do wnętrza szaf i szafek wprowadzane są dodatkowe akcesoria tj. cargo, wieszaki. Z każdą kolejną zamontowaną szafką czy frontem meble nabierają wyglądu i zaczynają tworzyć jednolitą całość. Na etapie montarzu dochodzą dodatkowe urządzenia AGD, RTV, przyłącza wodno-kanalizacyjne, oświetlenie, włączniki elektryczne, wentylacja. Każdy z tych elementów wymaga indywidualnego podejścia i dokładnego wpasowania, aby efekt końcowy był w pełni funkcjonalny i zadowalający dla klienta.

a