Nasza Oferta

Kuchnie na wymiar

Kuchnia na wymiar to przede wszystkim komfort i efektywne wykorzystanie przestrzeni. Realizujemy kuchnie w stylu nowoczesnym, klasycznym, prowansalskim.

Meble inne

Niestandardowe projekty, nietypowe zabudowy- każdy pomysł jest ważny, a my go zrealizujemy

Szafy wnękowe i wolnostojące

Projektujemy szafy wnękowe dopasowane nawet do najbardziej nietypowych pomieszczeń

Meble biurowe

100% funkcjonalności i porządku w biurze. Meble biurowe na wymiar to przede wszystkim optymalne wykorzystanie przestrzeni i dostosowanie do potrzeb pracownika.

Meble łazienkowe

Wykonujemy projekty mebli łazienkowych według Państwa życzenia. Meble dopasowane do gustu, stylu oraz rozmiarów.

FRONTY i SZKŁO

Realizujemy zamówienia dla innych firm z branży meblowej w zakresie produkcji frontów oraz elementów ze szkła. Więcej informacji szukaj w dziale współpraca

BEZ ZOBOWIĄZAŃ

Bezpłatny dojazd i przygotowanie projektu wraz z wyceną. Skontaktuj się z nami bez zobowiązań, a my przygotujemy dla Ciebie projekt dopasowany do Twoich potrzeb.

Fronty

Do Państwa wyboru oferujemy fronty:
- MDF lakierowany matowy i połysk
- MDF z fornirem naturalnym lub modyfikowanym lakierowany i matowy (olejowany)
- Szkło z nadrukowaną grafiką lub lakierowane
- Laminat, folia, akryl

Niezawodne systemy

Do realizacji projektów wykorzystujemy systemy renomowanych i sprawdzonych marek tj. Blum, Peka, Sevroll z dożywotnią lub wieloletnią gwarancją.

Dobór sprzętu AGD

Na etapie projektu oferujemy pomoc w doborze i zakupie sprzętu AGD odpowiadającego oczekiwaniom klienta jak i dopasowanego do danej aranżacji.

Aranżacja wnętrza

Każde pomieszczenie jest inne, dlatego każdy projekt traktujemy indywidualnie, zapewniając optymalne wykorzystanie przestrzeni zgodnie z oczekiwaniem klienta tak, aby finalna realizacja zachwycała stylem i funkcjonalnością.